Semena dýní

V e-shopu se semeny značky Vilmorin www.farmareni.cz naleznete široký výběr semen nejrůznějších druhů tykví. Vybírat můžete z mnoha druhů cuket, patizonů, velkoplodých dýní, okurek a svůj nákup můžete doplnit semeny dalších oblíbených druhů zeleniny, květin a léčivých bylin.

Tykev obrovská Uchiki Kuri (červené Hokkaido)

Vilmorin_P703_Tykev_obrovska_Uchiki_kuriUchiki Kuri je raná odrůda tykve velkoplodé (cucurbita maxima) s velmi chutnou dužinou s ořechovou vůní a originálními, ozdobnými plody. Známá je také pod označením červené Hokkaido. Vyžaduje úrodnou půdu bohatou na humus. Plody jsou velmi trvanlivé při skladování. Balíček obsahuje 3 g (cca 12 semínek).

Výsev: duben – květen.

Vegetační doba: 90 – 100 dní

Váha: 1 – 2,5 kg

Cena: 38 Kč

Tykev velkoplodá Rouge vif d’Etampes

Vilmorin_7041_Tykev_velkoploda_Rouge_vif_dEtampesRouge vif d’Etampes je odrůda tykve velkoplodé (cucurbita maxima) s oranžovou dužinou. Plody jsou oranžové a ploché. Velmi chutná. Vyžaduje úrodnou půdu bohatou na humus. Po vzejití ponechat jednu rostlinu. Dobře snáší uskladnění. Balíček obsahuje 3 g semen.

Výsev: duben – květen.

Vegetační doba: 110 – 150 dní

Váha: 8 – 20 kg

Cena: 18 Kč

Tykev velkoplodá Bambino 

Vilmorin_702_Tykev_velkoploda_BambinoBambino je poloraná odrůda tykve (Cucurbita pepo), plodná. Dužina hutná, tmavě oranžová, šťavnatá, křehká. Plody se vyznačují vysokým obsahem karotenu a vitamínu C. Vyžaduje úrodnou půdu, bohatou na humus. Je dokonalá do polévek, dobře se skladuje. Balíček obsahuje 5 g semen.

Výsev: květen.

Vegetační doba: 120 – 150 dní

Váha: do 15 kg

Cena: 18 Kč

Tykev velkoplodá Big Max

Vilmorin_7021_Tykev_velkoploda_Big_MaxBig Max je plodná odrůda tykve (Cucurbita pepo) s enormně velkými plody o hmotnosti 30 – 50 kg růžově oranžové barvy s velmi silnou slupkou. Plody lze skladovat po dobu 3 – 5 měsíců. Vyžaduje úrodnou půdu bohatou na humus. Odrůda vhodná ke zpracování, do polévek i k výrobě dekorativních masek a luceren. Balíček obsahuje 3 g semen.

Výsev: květen.

Vegetační doba: 110 dní

Váha: 30 – 50 kg

Cena: 18 Kč

Tykev obrovská Melonowa Zolta

Vilmorin_703_Tykev_obrovska_Melonowa_ZoltaMelonowa Zolta je poloraná odrůda tykve (Cucurbita pepo) s velkými, kulovitými plody. Růžově oranžová slupka, pokrytá síťkou. Vyžaduje úrodnou půdu, bohatou na humus. Vytváří velmi dlouhé výhony (až 10 m). Dokonalá do polévek, dobře se skladuje. Balíček obsahuje 5 g semen.

Výsev: květen.

Vegetační doba: 120 – 150 dní

Váha: 25 – 30 kg

Cena: 18 Kč

Tykev obrovská Ambar

Vilmorin_701_Tykev_obrovska_AmbarAmbar je polokeřovitá odrůda tykve (Cucurbita pepo). Má středně velké plody s tvrdou dužinou intenzivně oranžové barvy. Vyžaduje úrodnou půdu, bohatou na humus. Dokonalá do polévek, dobře se skladuje. Balíček obsahuje 5 g semen.

Výsev: květen.

Vegetační doba: 120 – 150 dní

Váha: 25 – 30 kg

Cena: 18 Kč

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *